Puslapiai
Kalba

Apie mus

Įmonė „Gaudrė“ šviestuvus gamina nuo 2005 metų. Pradžioje tai buvo pavieniai objektai, bet  laikui bėgant išaugo , gamyba, dabar produkcija gaminama nuolat. Inovacijos ir išskirtinė specializacija apšvietime visada buvo įmonės varomoji jėga. 

Kurdama ir gamindama šviestuvus, „Gaudrė“ ypatingą dėmesį skiria jų kokybei ir dizainui. Šiuolaikinio dizaino sprendimai, pasižymintys subtiliomis formomis ir technologine pažanga, kreipia stilių minimalizmo link. Beieškant geriausios dizaino ir technologijų sąjungos, gimė šviestuvų serija VINDO. Ši šviestuvų serija nuolat papildoma naujais gaminiais. Kurdama VINDO šviestuvus, „Gaudrė“ remiasi šiuolaikinėmis technologijomis ir aukštais kokybės reikalavimais, tuo pačiu sutelkdama dėmesį šviestuvų dizainui- štai dėl ko šios serijos šviestuvai tampa tobulo apšvietimo sprendimu visoms veiklos sritims. 

Įmonės tikslas - gera teikiamų gaminių ir paslaugų kokybė, pasitelkiant kompetenciją, profesionalumą ir patikimumą. Siūloma produkcija pasižymi optimalia kaina, puikia kokybe ir ekonomiškumu.