Puslapiai
Kalba
minimalistic design icon

Minimalistinis dizainas

Šiuolaikinio dizaino sprendimai, pasižymintys subtiliomis geometrinėmis formomis ir tvirta technologine argumentacija, pasuka mūsų mintis minimalizmo link. Taip beieškant geriausios dizaino ir technologinės dalies sąjungos, gimė berėmių šviestuvų serija VINDO. Jų baltas matinis organinio stiklo paviršius subtiliai prisitaiko prie patalpų lubų.

led technology icon

LED apšvietimo technologija

Inovacijos ir išskirtinė specializacija apšvietime visada buvo mūsų varomoji jėga. Siekiant įgyvendinti modernius apšvietimo sprendimus, maksimaliai atitinkančius klientų poreikius, šviestuvuose VINDO naudojami šiuolaikiniai technologiniai sprendimai: aukštos kokybės ir energiją taupantis LED šviesos šaltiniai, aukštu patikimumu pasižyminti paleidimo ir reguliavimo aparatūra, aukšto efektyvumo šviesos optinės sistemos.

personalized solutions icon

Invidualūs apšvietimo sprendimai

Individualūs apšvietimo sprendimai yra daugiau nei tiesiog dizaino ir techninių specifikacijų produkto derinys – tai kūrybinis procesas, reikalaujantis gilių žinių apie elektrotechniką, apšvietimo teoriją, žmogaus psichologiją. Aukšta šviestuvų kokybė ir profesionalūs apšvietimo sprendimai didina efektyvumą ir kuria komfortą, pilnai patenkinant individualius vartotojų poreikius.

Nauji šviestuvai

Architektūra yra tikslingas ir įspūdingas formų žaismas šviesoje“ – arch. Le Corbusier

Projektai